Begalinė Istorija

Pateksite į kambarį, kuris Jums primins sapną. O gal iš tikrųjų sapnuojate? Čia daug kas Jums primena girdėtas ar matytas istorijas, galbūt mintyse net nukelia į vaikystę, tačiau geriau pagalvojus lyg ir kažkas ne taip. Viskas keista ir iškraipyta, nors detalės ir puikiai pažįstamos. Viskas ką žinote ir jaučiate, yra, kad iš čia reikia ištrūkti. Kad tai padarytumėte, turėsite išnarplioti mįslingas užduotis, antraip liksite šiame sapne visiems laikams ir Jums ši keista istorija niekada nesibaigs…

Žaidimo trukmė: ~1 val.

Žaidėjų skaičius: Rekomenduojame iki 6 asmenų.

Kambario tipas: Interaktyvus (Skirtingai nei daugumoje kitų kambarių mes visą laiką Jus aktyviai stebime, žinome kaip Jums sekasi ir ką tiksliai esate padarę ir prisitaikome prie Jūsų žaidimo bei Jūsų pageidavimu, galime patys pasiūlyti nedidelę užuominą ilgiau užstrigus. Visada stengiamės užuominas pateikti netiesiogiai, o taip pat nedidelės mįslės pavidalu, nes manome, kad taip yra kur kas įdomiau. Beje kuo dar skiriamės nuo kitų pabėgimo kambarių, tai pas mus nėra racijų ar telefonų, o užuominos pateikiamos taip, kad galėtumėte pilnai įsijausti į tematiką ir bendrautumėte ne su “kambario įkūrėjais” o su “kambario personažais”).

Sudėtingumas: Aukštas. Begalinės Istorijos kambarį rekomenduojame patyrusiems pabėgimo kambarių žaidėjams, nes šis kambarys dar tikrai gali Jus nustebinti.

Amžius: 15+. Jaunesni dalyviai priimami tik suaugusiųjų grupėse.


Rezervuoti