Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/trialroo/domains/pabegimokambaryskaune.lt/public_html/wp-content/themes/mts_onepage/options/php-po/php-po.php on line 187
Iliuzionisto Kambarys - Trial Room

Iliuzionisto Kambarys

Po Iliuzionisto pasirodymo, netyčia randate keistą raktą. Suprantate, kad jis priklauso iliuzionistui ir nusprendžiate jį grąžinti. Atsidėkodamas iliuzionistas leidžia Jums apsižvalgyti jo kambaryje –  vietoje, kur gimsta stebuklai. Tačiau netrukus suprantate, kad jo padėka iš tikrųjų tik dar vienas triukas – paskutinė jo programos dalis – žaidimas su Jumis ir iliuzionistas tikrai pasistengs susukti Jums smegenis.

Žaidimo trukmė: ~1 val.

Žaidėjų skaičius: 3-6

Kambario tipas: Interaktyvus (Skirtingai nei daugumoje kitų kambarių mes visą laiką Jus aktyviai stebime, žinome kaip Jums sekasi ir ką tiksliai esate padarę ir prisitaikome prie Jūsų žaidimo bei Jūsų pageidavimu, galime patys pasiūlyti nedidelę užuominą ilgiau užstrigus. Visada stengiamės užuominas pateikti netiesiogiai, o taip pat nedidelės mįslės pavidalu, nes manome, kad taip yra kur kas įdomiau. Beje kuo dar skiriamės nuo kitų pabėgimo kambarių, tai pas mus nėra racijų ar telefonų, o užuominos pateikiamos taip, kad galėtumėte pilnai įsijausti į tematiką ir bendrautumėte ne su “kambario įkūrėjais” o su “kambario personažais”).

Sudėtingumas: Aukštas. Iliuzionisto kambarį siūlome patyrusiems dalyviams, kurie jau yra apsilankę ne viename pabėgimo kambaryje.

Amžius: 15+. Jaunesni dalyviai priimami tik suaugusiųjų grupėse.


Rezervuoti