Psichopato Kambarys

Įsivaizduokite, kad esate pagrobti psichopato ir uždaryti rūsyje, kur teesate jo žaisliukai. Netrukus įsijungia ekranas ir prisistato pats psichopatas. Jis nusprendė pažaisti su Jumis ir Jūsų gyvybėmis. Norėdami išgyventi, turėsite išsprėsti visas psichopato sugalvotas užduotis ir galvosūkius ir išminuoti kambaryje esančią bombą. Kitu atveju, rytojaus nebesulauksite… Turite vieną valandą… Sėkmės… Jums jos prireiks…

Žaidimo trukmė: ~1 val.

Žaidėjų skaičius: Rekomenduojame iki 5 asmenų.

Kambario tipas: Interaktyvus (Skirtingai nei daugumoje kitų kambarių mes visą laiką Jus aktyviai stebime, žinome kaip Jums sekasi ir ką tiksliai esate padarę ir prisitaikome prie Jūsų žaidimo bei Jūsų pageidavimu, galime patys pasiūlyti nedidelę užuominą ilgiau užstrigus. Visada stengiamės užuominas pateikti netiesiogiai, o taip pat nedidelės mįslės pavidalu, nes manome, kad taip yra kur kas įdomiau. Beje kuo dar skiriamės nuo kitų pabėgimo kambarių, tai pas mus nėra racijų ar telefonų, o užuominos pateikiamos taip, kad galėtumėte pilnai įsijausti į tematiką ir bendrautumėte ne su “kambario įkūrėjais” o su “kambario personažais”).

Sudėtingumas: Vidutinis. Psichopato kambarį labiau rekomenduojame naujokams ir mažiau patyrusiems pabėgimo kambarių žaidėjams, nes tai puikus kambarys susipažinimui su šia pramoga.

Amžius: 14+. Jaunesni dalyviai priimami tik suaugusiųjų grupėse.

P.S. Tai NĖRA siaubo kambarys.


Rezervuoti